Rubriky
Služby

Prepravky aj pre vašu firmu

Prejdite aj vy na zelenú vlnu vo svojom biznise a inovujte svoje prepravné a skladovacie systémy. Nahraďte jednorazové a nekvalitné prepravky kvalitnými a udržateľnými alternatívami z dielne firmy Schoeller Allibert. Na výber je niekoľko druhov prepravných a skladovacích možností – stohovacie, stohovateľné sťahovacie či skladacie prepravky, vedrá i produkty pre nápojový priemysel. Všetky výrobky sú vyrobené z certifikovaných a zdravotne nezávadných kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a to najkvalitnejšie prevedenie. Nemusíte sa tak báť problémov pri skladovaní,ani preprave. Prepravky Schoeller Allibert vás podržia vždy a všade, za každých okolností.

bežná prepravka

V ponuke je množstvo rôznych prevedení, veľkostí i farieb. Každý si tak vyberie presne to, čo mu vyhovuje. Všetky produkty prešli dôkladnou kontrolou a certifikáciou, preto sú tou najlepšou a najbezpečnejšou voľbou. Navyše je to dlhodobá investícia, ktorá sa vám určite oplatí. Prepravky sú určené na opakované použitie a ich kvalita je neprekonateľná. Nezničí ich počasie ani manipulácia v sklade a pri preprave. Sú verným prostriedkom do každodenného chodu aj vášho biznisu. Kompletnú ponuku nájdete na internetových stránkach Schoeller Allibert. Ak máte otázky, či chcete poradiť, neváhajte sa obrátiť na niektorého z obchodných zástupcov.

skladacia prepravka

Vratné priemyselné obaly sú kľúčové pre udržateľnejší priemysel a cestou k nízko-uhlíkovému hospodárstvu a znižovaniu uhlíkovej stopy. Prepravky je možné ako zakúpiť, tak aj prenajať. Môžete si ich tak vyskúšať priamo v obehu bez nutnosti trvalej investície. Je to bezpečná cesta pre všetkých, ktorí sa boja nových vecí a radi ostávajú pri starom, no zároveň chcú svoju výrobu inovovať. Neváhajte a nechajte si vypracovať cenovú ponuku presne pre vás a vašu firmu, prejdite na zelenšiu a udržateľnejšiu cestu.