Rubriky
Internet

Skvelé masáže

Tanta masáže – umenie je veľmi záhadné, tajuplné, zmyselné a jedinečné umenie darovania a hrách so sexuálnou energiou. Je to komplex techník, ktoré pochádzajú z veľmi starej Indie a predstavujú súbor praktík, životných rád vychádzajúcich z budhizmu, ktoré sú populárne predovšetkým na ďalekom východe, teda presne v miestach, kde tantrizmus vznikol. Dalo by sa však povedať, že hoc samotný tantrizmus má svoje korene v už spomínanej Indii, väčšej obľube a popularite sa teší hlavne v Ázii. Tantrické masáže sú umením a masážami s jedinečným, neopakovateľným pôžitkom, počas ktorých sa nechávate unášať na vlnách blaha, rozkoše a eufórie s krásnou masérkou nad vami.

manažérka

Tantrické masáže okrem iného zaisťujú i prepojenie nášho astrologického tela, ktoré každému z nás bolo dané vesmírom, s tým našim hmotným, obmedzeným a fyzickým. Astrológia je taktiež niečo, čo je v súčasnej dobe veľmi rozšírené. Množstvo ľudí si nevie predstaviť svoj život bez horoskopov a vykladania, predpokladania charakterov a správania daného človeka len na základe jeho dátumu narodenia, ktoré nám určuje naše znamenie zverokruhu. Prvým znamením, ktoré si priblížime, je znamenie barana. Ľudia narodení v tomto znamení prišli na svet v rozpätí 21.marca až 20.apríla.

tantra

Títo ľudia sú zapálení, sebavedomí, vedia, čo od života chcú, Sú vynikajúcimi na pracovnú pozíciu v rámci vodcovstva ako sú napríklad manažéri, pretože disponujú asertivitou a nezávislosťou. Sú často veľmi impulzívni, horkokrvní, temperamentní. Ľahko sa rozhnevajú a sú pomerne tvrdohlaví a neoblomne si idú za svojim. Majú radi všetko a všetkých pod kontrolou, nemajú radi kompromisy, ale to, že platí to, čo oni sami povedia. Sú známy svojou vášnivosťou a akýmsi typom intenzity. Milujú súťaženie s ostatnými a veľmi neradi prehrávajú. Keď sa pre niečo rozhodnú, sú ochotní dotiahnuť to do konca.