Rubriky
Dom a záhrada

Všetko spolu súvisí

V živote platí jedno dôležité pravidlo- podobné priťahuje podobné, vrana k vrane sadá, alebo ako inak len chcete. Funguje bez ohľadu na to, či o ňom viete alebo nie, či mu veríte. Preto máme priateľov s podobnými záujmami ale aj preto keď sa nedarí, začne sa zrazu kaziť všetko.

svoboda

Život teda funguje na základe príťažlivosti, čiže tak ako sa momentálne cítite, sa budete pravdepodobne cítiť aj zajtra. Čím v lepšom citovom rozpoložení ste, tým viac vám bude všetko vychádzať, ale aj naopak teda v čím horšie vám je, tým horšie veci sa vám budú diať.

V podstate to je veľmi jednoduchý vzorec, keďže vieme, že všetko na svete je energia, ktorá nemizne, iba mení svoju formu. Z toho princípu vyplýva, že vy túto energiu formujete a formujete ju cez vaše myšlienky, pocity a slová. Vlastne dopredu plánujete, akú podobu nadobudne vaša ďalšia energia. Keď ste teda často chorí a stále o tom rozprávate, chorobu iba podporujete a hádajte čo? Budete chorí aj budúci týždeň. Keď stále vravíte, že bývate málo chorí a že vašu imunitu nič nezloží, je to tak zasa preto, lebo ste o tom presvedčení.

O čomkoľvek ste presvedčení, že je pravdou, to sa skutočne pravdou stáva. Keď veríte svojim schopnostiam, veria im aj ostatní a keď budete bojazliví, budú vás za bojazlivého aj považovať. Sami si tvoríme v hlavách obraz skutočnosti aj obraz o nás samých, ktorá sa stáva presne takou po akej túžime. Nič nie je náhoda a verte, že aj tá najmenšia drobnosť v našich životoch má pôvod v nás samotných, tak preto ju neovplyvniť k lepšiemu a zmeniť tak náš život?

smích

Preto nikdy nezabúdajte na to, že všetky tie frázy ako všetci sme strojcom svojho vlastného šťastia, a podobné sú pravdivé. Nikto iný, ako vy sami nemôže za váš súčasný stav, či už si to priznáte, alebo nie a verte, že len vy sami máte najväčšiu moc všetko zmeniť.