Špecifikácia modelu

Vďaka štvortaktnému vzduchom chladenému motoru s objemom 110 cm kubických, ktorý poskytuje dostatočný výkon, ako aj účastne nízku spotrebu, je skúter Vision pripravený skutočne na čokoľvek. Prináša skutočnú harmóniu výkonu pri nízkej spotrebe  a zároveň aj spĺňa emisnú normu Euro 3. Máte viac farebných variant a je len na vás, ktorá sa vám páči a ktorú si vyberiete. Či už je to jazda do školy, alebo do kaviarne za kamarátmi. No praktickosť pri tomto modeli nekončí iba elektrickým štartovaním alebo nízkou spotrebou paliva. Model Vision sa tiež môže pochváliť veľkým úložným priestorom pod sedadlom, prepracovanou a ľahko použiteľnou prístrojovou doskou a, čo je dôležitejšie, ergonómiou, ktorá zabezpečí pohodlie jazdca aj spolujazdca. 16 palcové kolesá poskytujú mimoriadnu stabilitu a pocit istoty pri jazde na hrboľatých a dláždených cestách. Stačí vám vodičský preukaz skupiny A1.

mtoroka
 
Príslušenstvo
Zdokonaľte si jazdu na skútri Vision s originálnym príslušenstvom. Skúter Honda môže byť ešte všestrannejší, ak naň pridáte pár doplnkov, ktoré vám prakticky pomôžu pri každodenných situáciách a prispejú k pohodlnejšej jazde. Vyšší čelný štít sa zíde pri dlhšej trase, horný box zase na prepravu vášho vybavenia do fitness centra či na nákupné tašky. Naše príslušenstvo dokonale sadne na váš skúter, pretože bolo navrhnuté spolu s ním. Navyše aj dosť dobre vyzerá.

skutr
 
Línie skútra
Kompaktné rozmery skútra Vision sú stále dostatočné na pohodlnú jazdu pre dve osoby s dostatkom odkladacieho priestoru. Vďaka ľahkému rámu, obratnému riadeniu a štýlovým zliatinovým kolesám môžete bez problémov poletovať po celom meste. S plnou nádržou máte pokoj takmer na 290 kilometrov. Vďaka prehliadkam len po každých 4000 kilometroch je skúter Honda Vision šetrný nie len pri spotrebe paliva, ale aj pri dlhodobých prevádzkových nákladoch.