Sexi oblečenie

Čaká vás nejaké dôležité stretnutie s osobou, na ktorú chcete zapôsobiť, zaujať ju a spraviť na ňu dojem. Chcete vyzerať príťažlivo, sexi, ale zároveň nie príliš lacno.
Máme tu niekoľko typov na kúsky oblečenia, ktoré sú podľa mužov na ženách najviac sexi.

dívka.jpg

  1. Legíny

Muži považujú za naozaj príťažlivé legíny. Avšak len v prípade, keď sú používané pri športe alebo v domácnosti. Ak ich žena nosí do spoločnosti, je to nie len že nevkusné, ale to aj vzbudzuje u mužov pocit, ako keby chcela pútať daná žena pozornosť u mužov. Milujú na ženách, ak radi športujú a starajú sa o seba a svoje telo. Preto je veľmi pravdepodobné, že mužom prídete viac sexi v posilňovni v legínach, športovej podprsenke, odmaľovaná a s vrkočom na hlave, ako pri nejakej schôdzi v meste, kde môžete byť upravená a elegantná.

  1. Blúzka

Mužom príde na ženách veľmi atraktívne ak majú len voľnú bielu blúzku zapravenú do obyčajných džínsov, alebo nohavíc. Najlepšie je, keď je mierne odopnutá, avšak nie príliš vyzývavo, ale len do takej miery, aby odhaľovala jemne dekolt a kľúčne kosti.

  1. Voľné šaty

Počas leta je pre mužov neskutočne sexi, ak má žena dlhé voľné šaty. Vzbudzuje to v nich pocit ženskosti, jemnosti, ale zároveň je to pre nich veľmi príťažlivé.

kráska.jpg

  1. Krátka sukňa a lodičky

Pre niekoľko mužov však príde atraktívne, ak má žena obtiahnutú krátku sukňu, ktorá len tak tak zahaľuje sedací sval a nesiaha ani do polky stehien. Do toho ich vedia perfektne vzrušiť vysoké lodičky, ktoré zdôraznia žene postavu, opticky jej predĺžia nohy a dodajú žene sebavedomie. Týchto mužov je však početne menej ako tých ostatných.
Takže ženy, ktoré rozmýšľajú nad tým, čo mužom pripadá sexi, už vedia odpoveď. Muži vôbec nepotrebujú vidieť na žene obtiahnuté krátke šortky, z ktorých vytŕča polka zadku, ale dokážu ich zaujať práve jemné a ženské kúsky.