S logom BIG STAR na svetri určite zabodujete

Každý z nás je originál a osobnosť, ktorá má vlastný názor, štýl, a ten presadzuje pri každodennom vytváraní svojho zovňajšku. Tvorba outfitu nie je žiadna veda, ale chce aj trocha citu pre vkus a nie málo sebakritiky, ktorá nám dokáže pomôcť viac ako si myslíme. Nájsť tú správnu mieru pri tvorbe každodenného oblečenia je základ úspechu.

Vtipné, milé a zároveň módne odevy

Benevolentnosť súčasnej módy je jasná a každému známa, súčasne však tlačí na to, aby sme ju dokázali zvládnuť vo svoj prospech a nepodliehali trendovosti za každú cenu. Každý módny návrh nám len ukazuje možnosť a smer, ale rozhodnutie je na každom jednotlivcovi, či podľahne alebo si z ponuky vyberie len to, čo ho obohatí a prospeje mu. Nad tým, že obliekať sa musíme každý deň, sa už nezamýšľame, ale ako a do čoho, to je otázka.

Momentálne sa nachádzame v začiatkoch jarného obdobia a najradšej by sme už zo seba zhodili všetky hrubé svetre a kabáty, ale ešte nejaký ten piatok asi budeme musieť strpieť aj chladnejšie a premenlivejšie počasie, ktorým je apríl typický. V tomto období, rovnako ako v zime, využijeme pletené svetre, pretože svetre Bigstarjeans.sk sú všestrannými kúskami v šatníkoch a kombinovať ich môžeme takmer so všetkým. Nohavice, sukne, dokonca pletený sveter na ľahké šifónové šaty je najnovší trend, okrem klasického svetra na zapínanie sú na trhu v ponuke aj roláky, tuniky, všetky sú pletené z príjemných priadzí, ktoré spĺňajú požiadavky moderných trendov.

Veľmi žiadané a populárne sú oversize tuniky a svetre, tie ženy milujú, pretože taký komfort, ako im poskytujú tieto typy odevov, inde nenájdu. Vyrábajú sa v pružných, ležérnych strihoch, v športovom, elegantnom či luxusnom štýle, materiály a farby sú módne a na pohľad či dotyk veľmi príjemné. Svetre s gombíkmi alebo so zipsom dovoľujú využívať ich pri kombinácii s topmi či tričkami.

Šaty príjemnej farby a jemného materiálu

Kolekcie BIG STAR sú známe vyšitým logom a všestranným prevedením, svetre majú okrúhly alebo „V“ výstrih, vyberte si podľa toho, v ktorom sa cítite sebaistejšie a ktorý z nich na vás vyzdvihne to pekné, čím sa môžete pochváliť. Svetre od BIG STAR budú správnym doplnkom, ktorý nájde využitie v každom ročnom období.