Rubriky
Služby

Proces tlače fotografií

Aj vy ste sa rozhodli zvečniť vaše spomienky formou fotografií? Vyspelá doba nám umožňuje zachovávať naše fotografie v elektronickej podobe. Vieme ich bezpečne ukladať na USB kľúčoch, v príslušných vyhradených súboroch v našich laptopoch, či v našich mobiloch. Predsa len, nie je na škodu, hlavne, keď vás táto myšlienka láka, uchovať si zážitky, ktoré sme zažili, špeciálne momenty s členmi našej rodiny, priateľmi, blízkymi, vo forme klasických fotiek. Založiť si ich v tlačenej podobe do albumu a z času na čas si ich prezrieť ako za starých čias, keď ešte neexistovali dnešné dostupné vymoženosti techniky.

rozhodnite sa pre tlač fotografií

Možno uprednostňujete väčšie formáty, ktoré zachytávajú portréty vašich detí alebo vás samotných. Aj v tomto prípade vám hravo poskytneme vami požadovaný výsledok v rôznych rozmeroch. Takto vytlačené fotografie viete zarámovať a vystaviť na poličku, alebo zavesiť na stenu. Tlač fotografií ponúkaná našou spoločnosťou sa vyznačuje kvalitou a prístupnou cenou. Na výber máte hneď niekoľko povrchových úprav tlačených fotografií, ktoré môžu byť lesklé alebo matné, na základe vašej voľby. Ponúkame vytvorenie fotokníh a fotokalendárov, ako aj tlač fotografií na hrnčeky, či magnetky. Výnimočné okamihy, čarovné a nezabudnuteľné miesta z vašich ciest, dovoleniek, výletov, sa tak môžu vynímať na stránkach kalendára alebo môžu byť zachytené na vašom obľúbenom hrnčeku. Výborný nápad na prekvapenie vašich blízkych, na obdarovanie, na venovanie drobnej pozornosti, ktorá nevýslovne poteší.

uchované spomienky vo forme fotografií

Ako postupovať v prípade záujmu o poskytované služby? Návod nájdete na našich webových stránkach. Stačí nasledovať krok za krokom uvedený postup a dopracujete sa k samotnej tvorbe objednávky. Objednávka zahŕňa fotky, ktoré potrebuje vytlačiť, ich rozmery, požadovanú kvalitu a množstvo. Nielen celkové množstvo, ale aj počet kusov z jednej konkrétnej fotografie, ak si želáte viac výtlačkov. Zaplatíte vopred alebo pri prevzatí, ktoré sa uskutoční spravidla do dvoch až troch pracovných dní a môžete sa tešiť a spomínať, plakať a smiať sa, čo všetko ste zažili, čím všetkým ste prešli, až kým ste sa dostali do stavu, v ktorom sa nachádzate v súčasnosti.