Rubriky
Nákupy

Jedinečné a luxusné sklenené zábradlia na balkón

Pri celkovom architektonickom riešení domov, budova obytných priestorov je zábradlie nosným prvkom. Je potrebné pre správnu kolaudáciu a zároveň má aj bezpečnostnú a estetickú funkciu.

Moderné architektonické návrhy často využívajú sklo ako nosný prvok. Má čisté línie, pôsobí elegantne a je mimoriadne funkčné.

balconies-1031241_640

Práve také je aj sklenene zabradlie na balkon. Vyznačuje sa elegantným dizajnom, nadčasovosťou, pôsobí luxusne a na rozdiel od pôvodných kovových je omnoho funkčnejšie a bezpečnejšie. Odoláva poveternostným vplyvom a je nenáročné na údržbu. Stačí zotrieť nečistoty handričkou a sklenené zábradlie je ako nové.

Je vyrobené zo špeciálneho bezpečnostného skla a je maximálne odolné voči poškodeniu.

V ponuke je viacero prevedení, matné sklo, mliečne. Dodáva sa realizácia celoskleneného samonosného zábradlia, ktoré presvetlí priestor a opticky ho zväčší. Iné možnosti úchytu a kotvenia sú napríklad bodové úchyty, hliníkové profily, nerezové priečky a mnoho ďalších riešení. Všetky sú moderné a vzdušné s certifikátom kvality a bezpečnosti.

Doplnky sú samozrejmosťou, madlá, úchytky prípadne iné dekoračné riešenia Vám odborníci odporučia podľa Vašej predstavy a vkusu. Vždy je ale dobre pamätať na to, že sa jedná o väčšiu celosklenenú plochu, ktorá je sama o sebe architektonickým doplnkom.

balcony-3009152_640

Moderné sú napríklad drevené madlá k celoskleneným balkónovým zábradliam, sú takisto v ponuke a pôsobia ako celok vkusne.

Najviac žiadané je zapustenie takmer do podlahy alebo do jemných profilov. Vždy záleží od samotnej stavby a účelu použitia.

Aj preto je odborné poradenstvo vrátane precízneho zamerania súčasťou celého servisu. Na začiatok postačí Váš návrh a realizácia sa pomocou odborníkov stane skutočnosťou.

Ak hľadáte bezpečné, funkčné a zároveň moderné riešenie sklenené zábradlia sú správnou voľbou.